External Logging (8.x-1.4) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Error
cs: Chyba

en: Active
cs: Aktivní

en: Severity
cs: Vážnost

en: Warning
cs: Varování

en: Current
cs: Aktuální

en: Security
cs: Bezpečnost

en: Operation
cs: Operace

en: Notice
cs: Oznámení

en: Debug
cs: Ladění

en: Emergency
cs: Stav nouze

en: Alert
cs: Upozornění

en: Critical
cs: Kritický

en: Monitoring your site
cs: Monitorování webu
