External Logging (8.x-1.4) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Error
hy: Սխալ

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Severity
hy: Կարևորություն

en: Warning
hy: Զգուշացում

en: Info
hy: Ինֆո
