External Logging (8.x-1.4) - en to pt translation catalogue (17 entries)

en: Event
pt: Evento

en: Error
pt: Erro

en: Active
pt: Ativo

en: Severity
pt: Severidade

en: Warning
pt: Aviso

en: Current
pt: Atual

en: Security
pt: Segurança

en: Operation
pt: Operação

en: Notice
pt: Nota

en: Info
pt: Informações

en: Environment
pt: Ambiente

en: Debug
pt: Depurar

en: regex
pt: regex (expressão regular)

en: Emergency
pt: Emergência

en: Alert
pt: Alerta

en: Critical
pt: Crítico

en: Monitoring your site
pt: Monitorando seu site
