External Logging (8.x-1.4) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Event
sk: Podujatie

en: Error
sk: Chyba

en: Active
sk: Aktívny

en: Severity
sk: Závažnosť

en: Warning
sk: Varovanie

en: Current
sk: Aktuálny

en: Security
sk: Bezpečnosť

en: Operation
sk: Operácia

en: Notice
sk: Oznam

en: Environment
sk: Prostredie

en: Debug
sk: Ladenie

en: event
sk: udalosť

en: Emergency
sk: Stav núdze

en: Alert
sk: Výstrahy

en: Critical
sk: Kritické

en: Monitoring your site
sk: Monitorovanie vašej stránky
