External Logging (8.x-1.5) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Error
az: Səhv

en: Active
az: Aktiv

en: Severity
az: Ciddilik

en: Warning
az: Xəbərdarlıq

en: Current
az: Hazırkı

en: Security
az: Təhlükəsizlik

en: Notice
az: Xəbərdarlıq

en: Info
az: Məlumat

en: Debug
az: Debaq

en: Emergency
az: Təcili

en: Alert
az: Xəbərdarlıq

en: Critical
az: Kritik

en: Monitoring your site
az: Saytınızın monitorinqi
