External Logging (8.x-1.5) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: Event
es: Evento

en: Active
es: Activo

en: Severity
es: Gravedad

en: Warning
es: Advertencia

en: Current
es: Actual

en: Security
es: Seguridad

en: Operation
es: Operación

en: Notice
es: Aviso

en: Server address
es: Dirección del servidor

en: Debug
es: Depurar

en: Emergency
es: Emergencia

en: Alert
es: Alerta

en: Critical
es: Crítico

en: Monitoring your site
es: Monitorizando su sitio
