External Logging (8.x-1.5) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Error
hi: त्रुटि

en: Active
hi: सक्रिय

en: Severity
hi: तीव्रता

en: Warning
hi: चेतावनी

en: Current
hi: मौजूदा

en: Security
hi: सुरक्षा

en: Operation
hi: काम

en: Notice
hi: नोटिस

en: Info
hi: जानकारी

en: Debug
hi: डिबग

en: Emergency
hi: आपातकाल

en: Alert
hi: चेतावनी

en: Critical
hi: विकट
