External Logging (8.x-1.5) - en to kn translation catalogue (14 entries)

en: Event
kn: ಸಂದರ್ಭ(ಎವೆಂಟ್)

en: Error
kn: ದೋಷ

en: Active
kn: ಸಕ್ರಿಯ

en: Warning
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ

en: Current
kn: ಪ್ರಸಕ್ತ ಖಂಡ

en: Security
kn: ಸುರಕ್ಷತೆ

en: Operation
kn: ಕಾರ್ಯಾಚರಣೆ

en: Notice
kn: ಸೂಚನೆ

en: Info
kn: ಮಾಹಿತಿ

en: Environment
kn: ವಾತಾವರಣ

en: Debug
kn: ದೋಷದ ಹುಡುಕಾಟ

en: Emergency
kn: ತುರ್ತು

en: Alert
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ

en: Critical
kn: ಸಂದಿಗ್ಧ
