External Logging (8.x-1.5) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Event
ca: Esdeveniment

en: Active
ca: Actiu

en: Severity
ca: Severitat

en: Warning
ca: Avís

en: Current
ca: Actual

en: Security
ca: Seguretat

en: Operation
ca: Operació

en: Notice
ca: Notificació

en: Environment
ca: Entorn

en: Debug
ca: Depuració

en: Emergency
ca: Urgència

en: Alert
ca: Alerta

en: Critical
ca: Crític

en: Monitoring your site
ca: Supervisar el vostre lloc
