External Logging (8.x-1.5) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Event
el: Συμβάν

en: Error
el: Σφάλμα

en: Active
el: Ενεργό

en: Severity
el: Σοβαρότητα

en: Warning
el: Προειδοποίηση

en: Current
el: Τρέχοντα

en: Operation
el: Λειτουργία

en: Notice
el: Ειδοποίηση

en: Info
el: Πληροφορίες

en: Debug
el: Αποσφαλμάτωση

en: event
el: γεγονός

en: Emergency
el: Έκτακτη ανάγκη

en: Alert
el: Συναγερμός

en: Critical
el: Κρίσιμο

en: Monitoring your site
el: Παρακολούθηση του ιστοτόπου σας
