External Logging (8.x-1.5) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: Event
fr: Évènement

en: Error
fr: Erreur

en: Active
fr: Actif

en: Severity
fr: Importance

en: Warning
fr: Avertissement

en: Current
fr: Actuel

en: Security
fr: Sécurité

en: Operation
fr: Opération

en: Notice
fr: Information

en: Environment
fr: Environnement

en: event
fr: événement

en: Emergency
fr: Urgence

en: Alert
fr: Alerte

en: Critical
fr: Critique

en: Monitoring your site
fr: Surveillance de votre site
