External Logging (8.x-1.5) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Error
gu: ભુલ

en: Active
gu: સક્રિય

en: Warning
gu: ચેતવણી

en: Operation
gu: કાર્યો

en: Emergency
gu: કટોકટી

en: Alert
gu: ચેતવણી
