External Logging (8.x-1.5) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Error
jv: Salah

en: Active
jv: Aktif

en: Severity
jv: Kerawanan

en: Warning
jv: Weling

en: Current
jv: Saiki

en: Security
jv: Jagabaya

en: Operation
jv: Operasi

en: Monitoring your site
jv: Ngawasi situs Sampéyan
