External Logging (8.x-1.5) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Event
nl: Evenement

en: Error
nl: Fout

en: Active
nl: Actief

en: Severity
nl: Ernst

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: Current
nl: Huidige

en: Security
nl: Beveiliging

en: Operation
nl: Bewerking

en: Notice
nl: Mededeling

en: Environment
nl: Omgeving

en: event
nl: evenement

en: operation
nl: handeling

en: Emergency
nl: Noodtoestand

en: Alert
nl: Alarm

en: Critical
nl: Kritisch

en: Monitoring your site
nl: De website monitoren

en: Header name
nl: Kopnaam

en: Header value
nl: Kopwaarde
