Extra Field Configuration (8.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Label
uk: Мітка

en: Advanced
uk: Розширені

en: Field Name
uk: Ім'я поля

en: Delete instance
uk: Видалити зразок

en: Extra fields
uk: Додаткові поля

en: Edit instance
uk: Редагувати екземпляр
