Extra Field Configuration (8.x-1.0-beta2) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Label
de: Beschriftung

en: Advanced
de: Erweitert

en: Field Name
de: Feldname

en: Machine-readable name
de: Systemname

en: Delete instance
de: Instanz löschen

en: Extra fields
de: Extra Felder

en: Plugin ID
de: Plugin-ID
