Extra Field Configuration (8.x-1.0-beta2) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Label
fa: برچسب

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: Machine-readable name
fa: اسم قابل فهم توسط ماشین

en: Delete instance
fa: حذف نمونه
