Extra Field Configuration (8.x-1.0-beta2) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Label
it: Etichetta

en: Advanced
it: Avanzate

en: Machine-readable name
it: Nome ad uso interno

en: Delete instance
it: Elimina istanza

en: Plugin ID
it: ID del plugin
