Extra Field Configuration (8.x-1.0-beta2) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Label
ja: ラベル

en: Advanced
ja: 高度

en: Field Name
ja: フィールド名

en: Machine-readable name
ja: システム内部名称

en: Delete instance
ja: インスタンスの削除

en: Plugin ID
ja: プラグインID
