Extra Field Configuration (8.x-1.0-beta2) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Label
ro: Etichetă

en: Advanced
ro: Avansat

en: Machine-readable name
ro: Nume care poate fi citit de mașină

en: Plugin ID
ro: ID-ul plugin-ului
