Extra Field Configuration (8.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Label
sv: Etikett

en: Advanced
sv: Utökad

en: Machine-readable name
sv: Maskinläsbart namn

en: Delete instance
sv: Radera förekomst

en: Plugin ID
sv: ID-nummer för plugin
