Extra Field Configuration (8.x-1.0-beta2) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Label
tr: Etiket

en: Advanced
tr: Gelişmiş

en: Machine-readable name
tr: Makine tarafından okunabilir ad

en: Delete instance
tr: Örneği sil

en: Plugin ID
tr: Eklenti Kimliği
