Extra Field Configuration (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Label
cs: Popisek

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Machine-readable name
cs: Strojově čitelný název

en: Plugin ID
cs: ID pluginu
