Extra Field Configuration (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Label
pt: Etiqueta

en: Advanced
pt: Avançado

en: Machine-readable name
pt: Nome de máquina

en: Delete instance
pt: Eliminar instância

en: Plugin ID
pt: ID do plugin
