Extra Field Configuration (8.x-1.1) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Advanced
ca: Avançat

en: Field Name
ca: Nom del camp

en: Machine-readable name
ca: Nom llegible per la màquina

en: Delete instance
ca: Suprimeix la instància

en: Extra fields
ca: Camps addicionals

en: Plugin ID
ca: ID del connector
