Extra Field Configuration (8.x-1.1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Name
da: Navn

en: Label
da: Etiket

en: Advanced
da: Avanceret

en: Field Name
da: Feltnavn

en: Machine-readable name
da: Internt navn

en: Delete instance
da: Slet instans
