Extra Field Configuration (8.x-1.1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: Machine-readable name
km: ឈ្មោះ​ដែល​ម៉ាស៊ីន​អាច​អាន​បាន​

en: Delete instance
km: លុប​ធាតុ​
