Extra Field Configuration (8.x-1.1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Advanced
my: အဆင်မြင့်

en: Machine-readable name
my: စက်မှဖတ်ရှုနားလည်နိုင်သည့် နာမည်
