Extra Field Configuration (8.x-1.1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: Advanced
ar: متقدم

en: Machine-readable name
ar: الاسم المقروء آليا
