Extra Field Configuration (8.x-1.1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Advanced
bo: མཐོ་རིམ

en: Machine-readable name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱིས་ཀློག་ཐུབ་པའི་མིང
