Extra Field Configuration (8.x-1.1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: Machine-readable name
eu: Makinarentzako izen irakurgarria
