Extra Field Configuration (8.x-1.1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Advanced
hr: Napredno

en: Machine-readable name
hr: Stroju čitljiv naziv
