Extra Field Configuration (8.x-1.1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Name
hu: Név

en: Label
hu: Címke

en: Advanced
hu: Haladó

en: Field Name
hu: Mező neve

en: Machine-readable name
hu: Programok által használt név

en: Delete instance
hu: Példány törlése

en: Extra fields
hu: Extra mezők

en: Plugin ID
hu: A bővítmény azonosítója
