Extra Field Configuration (8.x-1.1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Advanced
jv: Mahir

en: Machine-readable name
jv: Jeneng gampangé-mesin
