Extra Field Configuration (8.x-1.1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Machine-readable name
lt: Mašinoms suprantamas pavadinimas

en: Plugin ID
lt: Įskiepio ID
