Extra Field Configuration (8.x-1.1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Name
oc: Nom

en: Label
oc: Etiqueta

en: Advanced
oc: Avançat

en: Machine-readable name
oc: Nom sistèma
