Extra Field Configuration (8.x-1.1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Machine-readable name
pl: Nazwa wewnętrzna

en: Delete instance
pl: Usuń instancję

en: Extra fields
pl: Dodatkowe pola

en: Plugin ID
pl: ID wtyczki
