Extra Field Configuration (8.x-1.1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Name
pt: Nome

en: Label
pt: Rótulo

en: Advanced
pt: Avançado

en: Machine-readable name
pt: Nome legível de máquina

en: Delete instance
pt: Apagar instância

en: Extra fields
pt: Campos extras

en: Plugin ID
pt: ID do Plug-in
