Extra Field Configuration (8.x-1.1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Machine-readable name
sk: Strojovo čitateľný názov

en: Delete instance
sk: Odstrániť inštanciu

en: Plugin ID
sk: ID doplnku
