Extra Field Configuration (8.x-1.1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Name
ta: பெயர்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Advanced
ta: மேம்பட்ட

en: Machine-readable name
ta: இயந்திரக்குறியீட்டுப் பெயர்
