Extra Field Settings Provider (3.0.0-alpha0) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Edit
ja: 編集

en: Settings
ja: 設定

en: Label
ja: ラベル

en: Update
ja: 更新

en: Id
ja: ID

en: Class
ja: クラス

en: Provider
ja: プロバイダー

en: About
ja: アバウト

en: Bundles
ja: バンドル

en: Uses
ja: 機能

en: Link to the entity
ja: エンティティへのリンク
