Extra Field Plus - Extra Field Settings Provider (3.0.0-alpha0) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Edit
pt: Editar

en: Settings
pt: Definições

en: Label
pt: Etiqueta

en: Update
pt: Atualizar

en: Class
pt: Classe

en: Provider
pt: Fornecedor

en: About
pt: Sobre

en: Bundles
pt: Pacotes

en: Uses
pt: Usos

en: Wrapper
pt: Invólucro

en: Link to the entity
pt: Ligação para a entidade
