Extra Field Settings Provider (3.0.0-alpha0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Update
ta: இற்றைப்படுத்துக
