Extra Field Plus - Extra Field Settings Provider (3.0.0-beta0) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
bg: Отмени

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Edit
bg: Редактирай

en: Settings
bg: Настройки

en: Label
bg: Заглавие

en: Update
bg: Промени

en: Id
bg: Номер
