Extra Field Plus - Extra Field Settings Provider (3.0.0-beta0) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Settings
hu: Beállítások

en: Label
hu: Címke

en: Update
hu: Frissítés

en: Id
hu: Azonosító

en: Class
hu: Osztály

en: Provider
hu: Szolgáltató

en: About
hu: Leírás

en: Bundles
hu: Mezőkötegek

en: Uses
hu: Használat

en: Wrapper
hu: Befoglaló

en: Link to the entity
hu: Hivatkozás az entitásra
