Extra Field Plus - Extra Field Settings Provider (3.0.0-beta0) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Label
km: ស្លាក

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: About
km: អំពី

en: Uses
km: ប្រើ
