Extra Field Plus - Extra Field Settings Provider (3.0.0-beta0) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Update
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡು

en: Class
kn: ವರ್ಗ

en: About
kn: ಕುರಿತು
