Extra Field Plus - Extra Field Settings Provider (3.0.0-beta0) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
tr: İptal

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Edit
tr: Düzenle

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Label
tr: Etiket

en: Update
tr: Güncelle

en: Class
tr: Sınıf

en: Provider
tr: Sağlayıcı

en: About
tr: Hakkında

en: Bundles
tr: Paketler

en: Uses
tr: Kullanım

en: Link to the entity
tr: Varlığa bağlantı
