Extra Field Plus - Extra Field Settings Provider (3.0.0-beta1) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Edit
cs: Upravit

en: Settings
cs: Nastavení

en: Label
cs: Popisek

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Class
cs: Třída

en: Provider
cs: Poskytovatel

en: About
cs: Popis

en: Uses
cs: Použití

en: Link to the entity
cs: Odkaz na entitu
