Extra Field Plus - Extra Field Settings Provider (3.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Edit
lv: Labot

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Provider
lv: Pakalpojumu sniedzējs

en: About
lv: Par

en: Bundles
lv: Komplekti

en: Uses
lv: Lieto
